Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Türk Kızılay tarafından başlatılan vekaletle kurban kesim organizasyonuna bağışta bulundu.
Tarhan, Kızılay Şube Başkanı Zafer Biçer ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.Kesilen kurbanların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını ifade eden Tarhan, şunları söyledi:”Kızılay tarafından başlatılan vekaletle kurban bağışına biz de katıldık.Yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma dinimizin temel esasları arasında yer almaktadır. Tüm vatandaşlarımızı başlatılan organizasyona davet ederek bağışa bekliyoruz dedi.”Şube Başkanı Zafer Biçer de Başkan Tarhan’a bağışı ve desteği için teşekkür ederek, bağış makbuzunu verdi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)