Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan: “Yapılmadık yol kalmayacak”
    • 9 Nisan 2019 - 06:32:26

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, kent merkezinde yol ve diğer çalışmaların devam ettiği yerlerde incelemelerde bulundu.
Başkan Tarhan, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesinde Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan yol çalışmalarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
Seçim öncesinde verdiği sözleri yerine getireceğini ve Kadirli’de yapılmadık yol kalmayacağını belirten Başkan Tarhan, “Şehit Kansu Küçükateş Mahallesinde ekiplerimiz yol çalışmalarını sürdürüyor.

Belirli plan ve program çerçevesinde yeni toplu konut alanlarımızın ulaşımını sağlayan yollarımızda yol çalışmalarımızı önceden yaptık. İnşallah Kadirlimizde bozulmuş yollarımızın tamamını yapacağız. Bazı yollarımız eski de ve yenilenmesi gerekiyor. Bu yollar içinde gerekli çalışmaları yapacağız. Yol medeniyettir anlayışıyla, 60 mahallemizin tamamında kapsamlı yol ve kaldırım çalışmalarımız devam edecek. Yapılmadık yol kalmayacak” diye konuştu.
Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi 1880 sokak ve Yörükler Caddesi sakinleri, yol yapım çalışmaları nedeniyle Başkan Tarhan ve Fen İşleri Müdürlüğüne teşekkür etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz