Başkan Tarhan: “Kadirli’yi dezenfekte ediyoruz”
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında cadde ve sokakların dezenfektanla temizlenmesine devam edildiğini söyledi.
Koronavirüsün yayılmaması için vatandaşların evde kalmasını isteyen Başkan Tarhan, “Bir hekim olarak insanlarımızdan şunu istiyoruz. Siz evde kalın, Kadirli bize emanet. Tüm ekiplerimizle Kadirli’yi dezenfekte ediyoruz” dedi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)