İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

KADİRLİ ANDIRIN YOLU TAMAMLANIYOR.
    • 25 Ekim 2019 - 07:26:24

Kadirli Andırın Yolu Kesim Köyü mevkiinde heyelan nedeniyle uçmuş olan ve birkaç yıldır yapılmayan bozuk yol Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun yoğun girişimleriyle yapılmaya başlandı.
Konuyla ilgili bilgi veren Ak parti Kadirli İlçe Başkanı İsmail Oruç, heyelanlı bölgenin her an yeniden kayma riski bulunduğundan dolayı alanın iyice oturması için beklemede kalınmıştı. Sayın Milletvekilimiz Mücahit Durmuşoğlu beyin girişimleri ile Karayolları Bölge Müdürü İlçemize gelmiş, heyelanlı bölgede sayın vekilimizle birlikte incelemelerde bulunmuş, karayolları görevlilerinin incelemesi tamamlandıktan sonra heyelanlı bölgede bakım ve onarım çalışmaları başlamış bulunmaktadır. Yolun bu kısmı en kısa zamanda tamamlanarak eskisinden daha sağlam olarak hizmete açılacaktır. Dedi.
İsmail Oruç Tokmaklı-Andırın arasındaki Harboğazı mevkiinde de çalışmaların eş zamanlı olarak başladığını ve burasınında tamamlanarak en kısa zamanda hizmete açılacağını söyledi.
Ak parti Kadirli ilçe Başkanı Oruç İlçe yönetimi olarak bu yolun Kadirli için önemini bildiklerini ve yapım çalışmalarının takipçisi olacaklarını belirterek yolun tamamlanması için baştan beri desteğini esirgemeyen Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’na teşekkür etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz