Kadirli İlçesinde, Kadirli-Andırın karayolunun bir bölümünde geçtiğimiz günlerde meydana gelen çökme nedeniyle araç trafiğine kapanan yol Ak parti Osmaniye Milletvekili mücahit Durmuşoğlu’nun girişimleriyle yeniden açıldı.
Kadirli Ak parti ilçe başkanı ismail Oruç,Yönetim kurulu üyesi Şaban Berksoy,Memur sen ilçe başkanı Mustafa Demirci,Kadirli-Andırın Gelişim Platformu başkanı Kadir İslamoğlu,Kadirli İHH temsilcisi Önder Çatalbaş ile birlikte yolun hizmete giren bölümünde incelemelerde bulunarak Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’na teşekkür ettiler.
Yolun yeniden araç trafiğine açılmasından dolayı duygularını dile getiren araç sürücüleri ve vatandaşlar,başta Milletvekilimiz sayın Mücahit Durmuşoğlu’na ve emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyoruz dediler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)