Kadirli 3 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu törenle hizmete açıldı. Törene Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Belediye Başkan Vekili Hasan Deveci, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Uzay, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Yusuf Avcı, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Açılış konuşmalarının ardından, İl birim performans puan ortalamasında ilimizin Türkiye birincisi olmasından dolayı Kadirli 1 No’lu, ve 2 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları adına İstasyon Sorumlularına teşekkür belgeleri Kaymakam Tamer Orhan tarafından verildi. Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Kadirli 3 No’lu, ve 4 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları adına İstasyon Sorumlularına, Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz ise 5 No’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları ve Komuta Kontrol Merkezi adına İstasyon Sorumlularına teşekkür belgelerini verdiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)