KADINLAR AYÇİÇEĞİ TARLASINDA DOĞUM GÜNÜ KUTLADI
Kadirli de bir grup kadın, arkadaşlarının doğum gününü ayçiçeği tarlasında kutladı.
Kadirli Kadınlar Meclisi üyesi kadınlar, meclis üyesi Fatma Gürlek’in doğum günü için ilçe merkezindeki ayçiçeği tarlasında sürpriz doğum günü kutlaması düzenledi.
Ayçiçeği tarlasında mum üfleyip pasta kesen Fatma Gürlek, “Şehir merkezinde güzel bir ortamda hayatım boyunca unutamayacağım bir anı oldu. Çok mutluyum. İnanılmaz bir doğum günüydü. Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Kadirli Kadınlar Meclisi Başkanı Emel Erkayıran da çiçek açan ayçiçeklerinin oluşturduğu doğal stüdyoyu değerlendirmek için bu etkinliği düzenlediklerini ifade etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)