kaçak sigara üretimi yapan şahıs yakalandı
Osmaniye evinde kaçak sigara üretimi yapan şahıs yakalandı.Osmaniye evinde kaçak sigara üretimi yapan şahıs yakalandı.Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ve Düziçi İlçe Jandarma Komutanlığı Kaçakçılıkla Mücadele Timleri, piyasaya çok miktarda kaçak üretilmiş bandrolsüz sigara sürüldüğünün tespit edilmesi üzerine çalışma başlattı.
Ekiplerin çalışmasında Düziçi ilçesinde şüpheli M.T’nin kendisine ait evde kaçak sigara üretimi yaparak piyasaya sürdüğü tespit edildi. Bunun üzerine eve baskın yapan ekipler, 750 adet içi tütün doldurulmuş makaron, 467 bin 500 adet bandrolsüz makaron, 10 kilogram kıyılmış tütün, 2 adet elektronik sigara sarma makinesi, 8 adet elle makaron doldurma makinesi ve 3 bin 950 boş sigara paketi ele geçirdi.Şüpheli M.T. hakkında adli ve idari işlem yapıldığı bildirildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)