Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde zeytin bahçesinde kaçak kazı yapan 5 kişi suçüstü yakalandı.Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Tüysüz beldesi Körkuyu mevkisindeki zeytin bahçesinde dedektör ile kaçak kazı yapıldığı bilgisini alan jandarma ekipleri harekete geçti. Belirtilen adrese baskın düzenleyen ekipler zeytin bahçesinde dedektör ile kaçak kazı yapan Y.E., M.B., İ.H.B., Y.E. ve H.Ö. adlı 5 kişiyi suçüstü yakaladı.
Gözaltına alınan kişilerle beraber 2 adet dedektör ve kazı malzemeleri ele geçirildi.Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)