OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU OPERASYONU: 6 GÖZALTI
    • 16 Nisan 2020 - 07:09:09

Osmaniye’de jandarma ekiplerince, uyuşturucu madde kullanıcılarına ve ‘torbacı’ tabir edilen sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 6 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şüphelilere yönelik yapılan istihbari çalışmalar sonrasında, il merkezindeki belirlenen adreslerine, eş zamanlı operasyon düzenlendi. Yapılan baskınlarda, K.Y., O.A., E.Y.,M.B.,H.K. ve H.G. gözaltına alındı. İkametlerde yapılan aramalarda ise 3 gram eroin maddesi, 4 adet enjektör, 5 adet cep telefonu ve 22 adet kaşık ve folyo gibi uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilerek muhafaza altına alındı. Şüphelilerden 3’ü hakkında ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan adli işlem başlatılırken, diğer 3’ü ise ‘uyuşturucu madde kullanmak’ suçundan yapılan işlem ve alınan ifadelerinin ardından serbest bırakıldıkları öğrenildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz