SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

JANDARMADAN ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ OPERASYONU: 5 GÖZALTI
    • 17 Temmuz 2020 - 07:11:53

Osmaniye’de, uyuşturucu imal ve ticareti suçunu örgütlü olarak işleyen şüphelilere yönelik düzenlenen operasyonda 5 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
İl jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan teknik ve fiziki takip sonucunda, uyuşturucu imal ve ticareti suçunu örgütlü olarak işleyen şüphelilerin adreslerine eş zamanlı operasyon düzenledi.
Şüphelileri E.A., H.B., F.A., E.G. ve D.E.ye ait 4 adreste yapılan aramalarda ise 7 gram esrar, 2 gram bonzai, 1 gram metamfetamin, 6 gram eroin, 7 adet uyuşturucu uyarıcı hap, 2 adet uyuşturucu kullanma aparatı, 1 adet enjektör ve 4 adet cep telefonu ele geçirildi.
Jandarmadaki sorguları tamamlanan 5 şüpheli, “Uyuşturucu İmal ve Ticareti suçunu örgütlü olarak işlemek” suçundan adli makamlara sevk edildi. Ayrıca bu şüphelilerden uyuşturucu madde aldığı tespit edilen 7 şahıs hakkında ise uyuşturucu uyarıcı madde kullanmaktan adli işlem yapıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz