JANDARMA’DAN KADİRLİ VE BAHÇE’DE UYUŞTURUCU OPERASYONU
Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından, Uyuşturucu ve Kaçakçılıkla Mücadele kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde; Bahçe ve Kadirli’de 08.09.2023 ve 11.09.2023 tarihleri arasında icra edilen operasyonlarda; Kadirli ilçesinde (48,3) gr Kubar Esrar, Bahçe ilçesinde (16,24) gr toz esrar, (2.86) gr kubar esrar ve (160) kg kıyılmış tütün ele geçirildi. Operasyonla ilgili 4 şüpheli göz altına alınarak Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde İmal ve Ticaret ve 4733 Sayılı Tütün, Tütün Mamulleri ve Alkol Piyasası Kanununa Muhalefet suçları kapsamında adli işlem başlatıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)