JANDARMA BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK
Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı, havaların soğumasıyla birlikte sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanması ve bakıma muhtaç olan hayvanlara destek sağlanması amacıyla bir dizi faaliyet yürüttü. Bu faaliyetler, Merkez İlçesi Dereobası köyü mevkiinde sorumluluk bölgesinde bulunan Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ile Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından icra edildi.
Gerçekleştirilen bu önemli etkinlik kapsamında, vatandaşlara sokak hayvanlarının bakımı ve korunması hakkında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, bu konuda farkındalığı artırmak ve bilinçlendirmek amacıyla broşür dağıtımı gerçekleştirildi. Etkinlik, sokak hayvanlarının karşılaştıkları zorluklara dikkat çekmek ve bu konuda toplum bilincini artırmak için önemli bir adım olarak değerlendirildi.
Bu faaliyet, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı’nın toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ettiğini ve hayvan hakları konusunda duyarlı bir yaklaşım sergilediğini göstermektedir.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)