“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK
    • 29 Kasım 2023 - 08:30:24

JANDARMA BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı, havaların soğumasıyla birlikte sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanması ve bakıma muhtaç olan hayvanlara destek sağlanması amacıyla bir dizi faaliyet yürüttü. Bu faaliyetler, Merkez İlçesi Dereobası köyü mevkiinde sorumluluk bölgesinde bulunan Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ile Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından icra edildi.

Gerçekleştirilen bu önemli etkinlik kapsamında, vatandaşlara sokak hayvanlarının bakımı ve korunması hakkında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, bu konuda farkındalığı artırmak ve bilinçlendirmek amacıyla broşür dağıtımı gerçekleştirildi. Etkinlik, sokak hayvanlarının karşılaştıkları zorluklara dikkat çekmek ve bu konuda toplum bilincini artırmak için önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Bu faaliyet, Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı’nın toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ettiğini ve hayvan hakları konusunda duyarlı bir yaklaşım sergilediğini göstermektedir.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz