OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

Jandarma, faili meçhul 14 hırsızlık olayını aydınlattı
    • 31 Ekim 2019 - 07:11:04

OSMANİYE İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince gözaltına alınan 4 hırsızlık şüphelisinden 3’ü sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.
Bahçe İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde ki 11 hayvan hırsızlığı ve 3 adet evden hırsızlık olayının aydınlatılmasına yönelik çalışma başlattı. Yapılan teknik ve fiziki takip sonucu kimlikleri belirlenen 4 şüpheli düzenlenen operasyonla kaldıkları adreslerde yakalanarak gözaltına alındı.
Jandarmadaki sorgularının arıdan adli makamlara sevk edilen şüphelilerden P.A.K. Cumhuriyet Savcılığı tarafından ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılırken, diğer şüpheliler M.Y., İ.K., ve K.Ç. tutuklanarak Toprakkale T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi. Ele geçirilen küçükbaş hayvanlar ise sahiplerine teslim edildi. Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı’nın suç ve suçlularla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarının kararlılıkla devam etmekte olduğu vurgulandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz