JANDARMA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜL VERDİ
Jandarma Genel Komutanlığı tarafından Cumhuriyetin Kuruluşunun 100’üncü Yılında Jandarmanın görev ve etkinliklerine dikkat çekmek maksadıyla ülke çapında “Cumhuriyet Güvenlik ve Jandarma” temalı resim yarışması düzenlenmiş olup, Osmaniye ilinde dereceye giren ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine Osmaniye İl Jandarma Komutanlığı tarafından hediyeleri takdim edildi
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu