“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

İZCİLER’İN KAYSERİ KAMPI SONA ERDİ
    • 2 Eylül 2023 - 20:34:55

İZCİLER’İN KAYSERİ KAMPI SONA ERDİ

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye İzcilik Federasyonunun ortak çalışmasıyla Kayseri’de düzenlenen izcilik kampı tamamlandı.

25-31 Ağustos tarihleri arasında Kayseri Sarımsaklı’da düzenlenen izcilik kampına 26 ilden 550 izci ile 170 lider katıldı. 7 gece 6 gün devam eden kampta Osmaniye’yi İl Müftülüğü izcilik il sorumlusu lider Hüseyin TEPEDELEN ve lider yardımcısı Zekeriya TATLI yönetiminde 21 izci temsil etti.

Tamamı çadırda gerçekleşen kamp boyunca izcilik liderlik temel eğitimi almış liderlerin gözetiminde 11-18 yaş aralığındaki izcilere yönelik farklı etkinlik ve faaliyetler yapıldı.

Oldukça verimli geçen kampta başta izcilik temel prensipler eğitimi, ve manevi rehberlik olmak üzere oryantiring, okçuluk, futbol, badminton, doğa yürüyüşü ve şehir gezisi gibi pek çok etkinlik gerçekleştirildi.

Başarı ile tamamlanan kamp boyunca belli bir disiplini, doğayı, yardımlaşmayı ve izcilikle ilgili temel prensipleri öğrenen izcilerin, birbirleriyle tanışıp, kaynaşırken aynı zamanda oldukça eğlendikleri gözlendi.

Kampa katılan izciler böylesine bir kampın düzenlenmesinden memnun olduklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz