Çalışma ve İş Kurumu Osmaniye İl Müdürlüğü ile Kadirli Özel 7 Mart Hastanesi arasında imzalanan sözleşme ile 48 kişi işbaşı eğitim programı kapsamında hastanede işe başladılar.
İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Yunus Emre AKALIN; “Özel 7 Mart Hastanesi ile imzaladıkları İstihdam Garantili İşbaşı Eğitim Protokolü ile “Hemşire, Hasta ve Yaşlı Bakımı ile Laboratuvar Teknikeri” meslek elemanı programlarında toplamda 48 kişi 3 ay sürecek olan İstihdam garantili staj eğitimlerine başladılar. Programın sağlık çalışanlarına hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.
Çalışanları ziyaret ve bilgilendirme toplantısına İŞKUR İl Müdür Yardımcısı Yunus Emre Akalın, Şube Müdürü Deniz Aydın ile İş ve Meslek Danışmanı Yaşar Yiğitoğlu katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)