Kadirli Belediyesi tarafından Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde Emekli Ögretmen Irfan Can’ın vefatının 1. Yıl dönümü nedeniyle anma programı düzenlendi.
Proğram Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız mesai arkadaşları yakınları ve öğrencileri katıldı.Anma proğramında duygusal anlar yaşandı.Sinevizyon gösterisiyle İrfan Can’ın hayatından kesitler sunuldu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)