Kadirli İMKB İlkokulu 2-G sınıfı öğretmen ve velileri tarafından “Tutum Yatırım ve Türk Malları” haftası kutlama programı düzenlendi.
Haftanın son günü sınıfta düzenlenen etkinlik kapsamında, 2. sınıf Berrin Katırcıoğlu tarafından öğrencilere yerli malı kullanmanın ve tutumlu olmanın önemi anlatıldı.
Katırcıoğlu, etkinlikte emeği geçen velilere teşekkür ederek, yerli ürün kullanılmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç olduğunu ifade etti.
Öğrenciler bu kez sınıfta evlerinden getirdikleri yiyecekleri okul arkadaşlarıyla paylaştılar. Yaptıkları işten büyük keyif alan öğrenciler, şiirler ve şarkılar eşliğinde hem öğrenme, hem de eğlenme imkanı buldular. Öğrencilerin tekerlemeleri ezbere okuması veliler ve öğretmenleri tarafından büyük alkış aldı.
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Yakup Bal ise hafta kapsamında öğrencilere tutum yatırım ve Türk mallarının önemine dikkat çekildiğini söyledi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu