İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİN ŞİİR DİNLETİSİ DİNLEYENLERİ MEST ETTİ
    • 30 Mayıs 2022 - 08:14:57

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNİN ŞİİR DİNLETİSİ DİNLEYENLERİ MEST ETTİ
Kadirli ilçesinde ilkokul öğrencileri tarafından düzenlenen şiir dinletisi programı büyük beğeni topladı.
İlçenin başarılı okullarından Esnaf Kefalet Kooperatif İlkokulu öğrencilerinin düzenlediği şiir dinletisi programı izleyenleri adeta mest etti.
Dr.Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda, okulun 2/A sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan şiir dinletisi veliler tarafından da pür dikkat izlendi.
Öğrenciler günler öncesinden yapmış olduğu hazırlıkların karşılığını salonda gösterdikleri performansla ve velilerin alkışlarıyla aldılar.
Sınıfın tüm öğrencileri kendilerine verilen rolün hakkını fazlasıyla verirken,bazı öğrencilerin kendisini şiire kaptırdığı, velilerinde duygusal anlar yaşadığı gözlerden kaçmadı.
Söyledikleri şiirlerle geceye duygulu ve anlamlı bir iz bırakan minik öğrenciler sevinçlerini arkadaşları ve aileleriyle paylaştılar.
Sınıf Öğretmeni Halim Hallaç,tüm öğrencilerimi başarılarından ve özgüvenlerinden dolayı alınlarından öpüyor hepsini tebrik ediyorum.
Duygu ve düşüncelerin en güzel şekilde ifade edildiği şiiri, sevmek ve sevdirmek, şairlerini tanıtmak amacıyla bu gece şiir dinletisi düzenledik.Hem öğrencilerim hem de velilerim büyük keyif aldı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
Okul Müdürü Mehmet Aleybeyoğlu’da başta öğretmenimiz sayın Halim Hallaç beyi ve öğrencilerimizi bizlere böyle keyifli ve duygu yüklü bir gece yaşattıkları için yürekten kutluyorum.
Minik yavrularımızın dilimizi güzel ve daha düzgün kullanma yeteneğini geliştirmek, toplum karşısında kendilerini ifade etme becerisi ile özgüven kazandırmanın ve dilimizin en güzel ifade şekillerinden biri olan şiir sanatına ilgi duymayı özendirmek ve bu tür programlarla mümkün oluyor.gecede emeği geçen herkese yeniden teşekkür ediyorum dedi.
Program öğrenci ve velilerin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz