İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANDI
İlkokul öğrencileri, 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni kutladı ve şehitleri andı.
Kadirli ilçesi Ergenekon şehit Mehmetçik ilkokulu öğrencileri 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümü dolayısıyla okullarında şehitlik köşesi yaptı.
Şehit düşen ilçedeki Polis,Asker,ve öğretmenlerden oluşan şehitlik köşesini oluşturan öğrenciler,öğretmen Süleyman Türkmenoğlu idaresinde İstiklal Marşı ve Çanakkale ruhunu yansıtan şiirler okudu.Öğrencilere velileri de eşlik etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)