Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük aralıksız sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle ilçede, polis, jandarma ve zabıta ekipleri de denetimlerini sürdürmeye devam ediyor.
İlçe Emniyet Müdürlüğü Muhabere Elektronik büro amirliği ekiplerince de kısıtlamaya uyulup uyulmadığı MOBESE kameralarıyla tespit ediliyor.
Kısıtlama nedeniyle 112 çağrı merkezine gelen yardım talepleri ise Vefa Sosyal Destek gruplarınca karşılandığı aktarıldı.
Kaymakam Ahmet Arık, İlçe Emniyet Müdürlüğü Muhabere Elektronik Büro Amirliğini ziyaret ederek mobesenin başına geçti, emniyet yetkililerinden bilgi aldı.
Kaymakam Arık, tam kapanma yaşadığımız şu günlerde sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşlarımızın yasağa riayet ettiğini, yapılan denetimlerde de kapalı olması gereken iş yerlerinin kurallara uyulduğunun altını çizerek kısıtlamaya uyan ilçe halkına da teşekkür etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)