UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İl sağlık müdürü aşı istasyonunu ziyaret etti
    • 24 Haziran 2021 - 08:37:39

 

İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından Park 328 Alışveriş Merkezine kurulan Covid-19 Aşı İstasyonu İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz tarafından ziyaret edildi.

İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz “Koronavirüsle mücadelede normalleşme sürecinin en önemli ayağı aşı sistemine tanımlı vatandaşlarımızın bir an önce Covid-19 aşısını yaparak toplum bağışıklığını oluşturmaktır. Biz Sağlık camiası olarak elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. İlimizdeki tüm Sağlık Tesislerinin (Aile Sağlığı Merkezleri, Devlet ve Özel Hastaneler) yanı sıra vatandaşlarımızın kolaylıkla aşıya ulaşabilecekleri mekanlara Aşı İstasyonu kurarak bir an önce aşılanmalarını sağlamak mücadelemize güç katacaktır.

Park 328 Alışveriş Merkezine kurulan Aşı İstasyonumuz Hafta içi ve Cumartesi Saat:14:00 ve 20:00 arası hizmet verecektir. Vatandaslarımızı aşı olmaya ve mücadelemize destek vermeye davet ediyorum.” şeklinde çağrıda bulundu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz