ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SAĞLIK HİZMETLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
    • 20 Ekim 2018 - 06:07:01

İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına bağlı Sağlık Tesisleri Evde Sağlık Hizmetleri, Palyatif Bakım Merkezleri ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri tarafından vatandaşlara sunulan hizmetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Ömer Faruk Coşkun, Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Hasanbeyli Kaymakamı Mehmet Fatih Kılıç, Toprakkale Kaymakamı Ali Yıldırım, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan toplantının açılış konuşmasını İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz yaptı. İl Sağlık Müdürü Öznavruz, son zamanlarda sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttığını ifade ederek, Palyatif Bakım Merkezleri, Evde Sağlık Hizmetleri ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri hakkında kısaca bilgi verdi. İl Sağlık Müdürü Öznavruz, konuşmasının sonunda, Kaymakamlar, kurum amirleri ve muhtarlardan bu tür hizmetlere ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini İl Sağlık Müdürlüğüne iletmeleri halinde gerekli planlamayı yaparak, vatandaşları mağdur etmeden en kısa süre içinde süreci yürüteceklerini söyledi.
Açılış konuşmasının ardından Kadirli ve Osmaniye Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri hakkında Psikiyatri Uzmanı Dr. Şemsi Soner Özdemir ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Gülşen Teksin Ünal, Palyatif Bakım Merkezi ve Evde Sağlık Hizmetleri hakkında Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Güney Cem Bülbüloğlu sunum yaptı.

Toplantının sonunda Evde Sağlık Hizmetleri ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezlerinde görev yapan personele teşekkür belgeleri Vali Ömer Faruk Coşkun, Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, Toprakkale Kaymakamı Ali Yıldırım ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz tarafından verildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz