ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

İl jandarma Komutanlığında yapılan cami ibadete açıldı
    • 20 Mart 2019 - 06:55:14

  

Osmaniye İl jandarma Komutanlığı bahçesinde yapımı tamamlanan Şehitler ve Gaziler Camisi ibadete açıldı. Açılışa Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya ve Baha Ünlü, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Belediye Başkanı Kadir Kara, diğer protokol üyeleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın ardından Edirne Selimiye Camii İmam Hatibi Alpcan Çelik Kur’an-ı Kerim okudu. Törenin devamında Osmaniye Jandarma Özel Harekât Tabur Komutanı Jandarma Binbaşı Faruk Özdemir Şehitler ve Gaziler Camisi’nin tarihçesini anlatan bir konuşma yaptı.

Törende konuşan Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu ise yaptığı konuşmada, “İnşallah bu caminin yapımında emeği geçen bütün hayır sahibi kardeşlerimizin bu hayırlarını Cenabı Hakkın kabul eylemesini niyaz ediyoruz. Cenabı Hak kendilerine de inşallah cennette köşkler nasip eylesin, bina eylesin. Bu vesile ile 1071 Malazgirt’ten itibaren Anadolu’muzun, vatan kıldığımız bu toprakların savunulmasında en değerli varlıklarını feda eden bütün şehitlerimize Cenabı Hak’tan rahmet ediliyorum. Mekânları cennet olsun, makamları âli olsun. Bütün gazilerimize rahmet diliyorum, hayatta olan gazilerimize de sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde bir ömür sürmelerini Cenabı Hak’tan niyaz ediyorum.” dedi. Konuşmaların ardından Şehitler ve Gaziler Camisinin açılışı Vali Ömer Faruk Coşkun, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu ve protokol mensupları tarafından yapıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz