İl Genel Meclis Üyesi Adayı Alkan’a yoğun ilgi
MHP Sumbas il Genel Meclis üyesi adayı Ilker Alkan, seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerleşim biriminde büyük bir sevgi ve saygı ile karşılanması dikkatlerden kaçmıyor.�İl Genel Meclis üyesi aday listelerinin açıklanmasının ardından Seçim bölgelerinde Dağ,Taş demeden Sumbas’ı karış karış gezen İlker Alkan, gittiği her yerde olağan üstü ilgi görüyor.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)