Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Trafik kazası:1 yaralı

Trafik kazası:1 yaralı

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

HÜDAPAR’DAN ZİYARETLER
    • 26 Şubat 2021 - 07:41:04


HÜDAPAR’DAN ZİYARETLER

Hüdapar Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Alakuş ile yönetim kurulu üyeleri ile beraber STK Ziyaretlerine devam ediyor.

İlçe Başkanı Alakuş, 7 Ocak engelliler spor kulübü ve Dernek başkanı, Muttalip Altun ile İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Dernek Başkanı Hüseyin Akat’ı ziyaret etti.

Alakuş, “İnsan, yaratılışı itibariyle değerli bir varlıktır; doğuştan veya sonradan bir takım bedeni veya zihinsel engeller taşısa da değerinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Bu nedenle engelli bireyler toplumumuzun dezavantajlı grupları olması hasebiyle herkesten daha fazla sevgi ve desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Özellikle engelli insanların sosyal hayata katılımının önündeki engelleri kaldırmak, sahip oldukları potansiyeli ortaya çıkarmak ve temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ortamın oluşturulmasını sağlamak, insani ve ahlaki bir sorumluluk olarak görmekteyiz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyelerini dile getiren, Altun ve Akat İlçe Başkanı Alakuş ve yönetimine teşekkür etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz