Aralık ayı içerisinde Kadirli’ye gelerek iş adamlarımızla bir araya gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, gönderdiği mesaj ile Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel ve üyelerine teşekkür etti.
Yüksel, Hisarcıklıoğlu’nun teşekkür mesajından dolayı memnuniyetini belirterek “Bizleri bu göreve layık gören Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri adına bu onuru kabul ediyoruz. Ayrıca hizmet için Kadirli’de yapacağımız çok iş olduğunu bilmenizi istiyoruz..” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)