BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

EMNİYETTEN OKULLARA “NARKOREHBER” TOPLANTISI

EMNİYETTEN OKULLARA “NARKOREHBER” TOPLANTISI

KAYMAKAM TAŞKIRAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM TAŞKIRAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

VALİ YILMAZ, KIZYUSUFLU KÖYÜ’NDE  VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

VALİ YILMAZ, KIZYUSUFLU KÖYÜ’NDE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

OSMANİYE BATI (SAKIZGEDİĞİ) KAVŞAĞI AÇILIŞ TÖRENİ ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU’NUN KATILIMIYLA YAPILDI

OSMANİYE BATI (SAKIZGEDİĞİ) KAVŞAĞI AÇILIŞ TÖRENİ ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU’NUN KATILIMIYLA YAPILDI

Herkes Aday Olsun
    • 8 Kasım 2018 - 20:58:22

Merhaba değerli okurlarımız,

Mart 2019 yerel seçimleri için adeta aday enflasyonu yaşanıyor.Herkes aday oluyor.

Hemen her partiden epeyce bir aday var. En çok çekim merkezi ise, Ak Parti olarak görülüyor.

Ak Parti’nin iktidar olması, özellikle görevinde yükselmek isteyen, memurlar için çok güzel bir fırsat olarak görülüyor.

Her insanın gerçekten memleketine hizmet etmek için göreve talip olması hepimizi sevindirir. Ancak bazı insanların kendisinin bile seçileceğine inanmadığı bir yere talip olması benim biraz garibime gidiyor.

Hatta bu seçimleri fırsatçılık olarak değerlendiriyorum.

Aslında hangi partinin adayı kim? ilçelerde ne olur? hatta, Osmaniye merkezde dahil Aslında il’de ve ilçelerde hatta beldelerde seçimi kim kazanır, hepsi bizim hafızamızda duruyor. Ancak kimsenin heyecanını kırmamak ve insanları biraz da daha iyi tanımak için susuyoruz.

Hemen hatırlayın, 6 ay önce yapılan milletvekilliği seçimi için bazı yorumlar yaptık ve hepsini de tam isabet bildik.

32 yıldır Osmaniye’yi bekliyoruz. Kimin ne olduğunu, kimin ne istediğini gayet iyi biliyoruz. Hatta kimin hangi amaçla aday olduğunu, ne yapmak istediğini, seçilirse nasıl kendini kral sanacağını çok iyi biliyoruz.

Hani bir adamı göreve getir de öyle kalitesini gör diye bir söz vardır, biz kimin göreve geldiğinde kanatlanacağını iyi biliyoruz.

İsteğimiz, beklentimiz, temiz dürüst, çalışkan, iş bilen ve memleketin haklarını koruyan insanlar bir yere gelsin.

Bu seçimde göreve talip olanların özellikle bu memleketin tanınma meselesine çözüm bulmak için programına katkı sağlamaya hazır olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

22 yıllık vilayet Osmaniye hala tanınmıyor, göreve talip olanların ise, bununla ilgili bir çalışması kaygısı yoksa bizden uzak dursun. Osmaniye’nin tanıtımına kim önem verecekse biz onla beraber olacağız bilginiz olsun.BAHRİ ÇOLPAN

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz