İstanbul Sarıyer Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulunda Müdür Yardımcılığı yapan Sumbaslı hemşehrimiz Oktay Topal, Emniyet Genel Müdürlüğü’ne Müfettiş olarak atandı.
Müfettişlik mülakatını başarılıyla kazanarak Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığına Müfettiş olarak atanan Sumbas’lı hemşehrimiz Oktay Topal, önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacak.
Hemşehrimiz Oktay Topal’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)