2018 Yılı içerisinde doğan buzağların destekleme 2. Dönem başvuru tarihi 28 Haziran 2019’da sona ermektedir.
Başvurularını yapmayan havancılıkla uğraşan çiftçilerin 28 Haziran 2019 tarihine kadar başvurularını şahsen tarım müdürlüklerine yapmaları gerekmektedir.
Damızlık birliği, Süt birliği, Hayvancılık Kooperatifi üyelikleri bulunan çiftçilerin bağlı bulundukları kuruluşlara 28 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.
Başvuru dönemleri dışında başvuru kabul edilmeyeceği için yetiştiricilerin mağdur olmaması için en geç 28 Haziran 2019 mesai bitimine kadar başvurularını yapmaları önemle rica olunur.” denildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu