Sumbas’ta jandarmadan uyuşturucu operasyonu..

Sumbas’ta jandarmadan uyuşturucu operasyonu..

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık’tan önemli uyarılar..

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık’tan önemli uyarılar..

Bitlis’e helikopter düştü.. 11 şehidimiz var

Bitlis’e helikopter düştü.. 11 şehidimiz var

HAYIRSEVER İŞ ADAMINDAN EĞİTİME DESTEK
    • 26 Şubat 2020 - 07:32:31

Kadirli’nin tanınmış iş adamlarından İlban Orkun Karamüftüoğlu’ndan Eğitime destek geldi.
TEAŞ ASLANTAŞ HES ORTAOKULU okuma ve Etüt Salonu hayırsever iş adamının katkılarıyla hizmete girdi. Öğrenciler Etüt salonu sayesinde daha rahat ve konforlu bir ortamda ders çalışabilme imkanı bulabilecekler.
Daha önce de Eğitime bir çok katkı sunan ve Etüt salonunun açılış kurdelesini kesen Karamüftüoğlu,nun oldukça duygulandığı görüldü.Karamüftüoğlu  hayırsever bir aileden geldiğini, kendisinin de Eğitime katkı sağlamaktan mutlu olduğunu dile getirdi.
Okulun başarılı Müdürü Salih Hazır’da Bu projemizin gerçekleşmesinde bizlere destek olan İlban Orkun Karamüftüoğlu abimize teşekkür ediyoruz. İlçemizin sevilen hayırsever müteahitlerinden İlban Orkun Karamüftüoğlu’nun katkılarıyla oluşturulan okuma ve etüt salonu öğrencilerimizin hizmetine girmiştir. Öğrencilerimizin teneffüslerde ve okul saatleri dışında kullanabilecekleri, derslerde öğrendiklerini tekrar edebilecekleri, konuları pekiştirmek için soru çözebilecekleri nezih bir ortam oluşturmak ve onların ilgilerini derslere daha çok çekebilmek için okulumuz bünyesinde etüt sınıfının oluşturulmasında maddi ve manevi desteğini esirgemeyen İlban Orkun Karamüftüoğlu ‘na okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz