HAYDİ ÇOCUKLAR “KARNE ŞENLİĞİ”NE
Kadirli Belediyesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Karne Şenliği, 21 Ocak 2023 Cumartesi Günü Belediye Hizmet Binasında Saat 10’da yapılacak.
Günboyu devam edecek olan şenlikte Tiyatro, Çocuk oyun gurupları, Animasyon, Popcorn, Yüz Boyama, Palyaço, Canlı Müzik, Çocuk Şarkıları, Yarışmalar, İkramlar ve Hediyeler verilecek.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)