Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Haydi çocuklar “ÇOCUK ŞENLİĞİ’ne
    • 25 Nisan 2019 - 07:24:02

Kadirli belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı dolayısıyla Cumartesi günü geleneksel “Çocuk Şenliği” düzenlenecek.

27 nisan Cumartesi günü Belediye Hizmet Binası bahçesinde bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek şenlikte, şişme oyun gurupları, balon şow, popcorn, animasyon gösterileri, pamuklu şeker, palyaço, çocuk şarkıları, yüz boyama, sahne şovları ve “Canlanan Masallar” çocuk tiyatrosu gibi birbirinden güzel gösteriler ve çeşitli ikramlar olacak.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, “Geleceğimiz siniz, Gelecek sizsiniz” sloganı ile göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal ve kültürel anlamda çocuklarımız için birçok etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Bu yıl 3’ncüsünü düzenledikleri şenliklere tüm çocukları davet eden Başkan Tarhan, “Çocuklarımızın daha çok sosyal ve kültürel etkinliklerin içerisinde yer alması için 27 Nisan’da çeşitli oyun ve şenlikler düzenleyeceğiz. Günümüzde unutulmaya yüz tutmuş oyunların yeniden hayat bulması ve geleceğimiz olan çocuklarımıza bu oyunları aktarmak için Belediyemiz hizmet binası bahçesinde, 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kapsamında 3. Çocuk Şenliği adı altında bir çok oyun ve gösteri şenliği düzenleyeceğiz. Çocuklarımıza da çeşitli hediyeler dağıtacağız. Ücretsiz olacak şenliklere tüm çocuklarımız davetlidir.” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz