“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE” ÖDÜL TÖRENİ KADİRLİ’DE YAPILDI
Çocukları camiye alıştırma ve dinimizi öğretme amacıyla düzenlenen “Haydi Çocuklar Camiye Projesi” ödül töreni ilçemizde İmam Hatip Camiinde yapıldı. İlçe Müftüsü Necati Gündoğdu, Kadirli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü başkanı Ömer Faruk Ak, kulüp önderleri İmam-hatip Camii İmamı Uğur Topaktaş Sivil Toplum adına İbrahim Ethem Kundakcı projeye katılan çocuklar ve aileleriyle kalabalık bir topluluğun katıldığı ödül töreninde çocuklara çeşitli ödüller verildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)