Kadirli Belediyesi Ekranların sevilen karakteri TRT ÇOCUK Televizyonunda yayınlanan Hapşuu’nun tiyatro müzikali, Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür Merkezi’nde izleyicisiyle buluştu.
Geleceğin büyüklerine yönelik sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Tarhan, “Sevimli ve meraklı bir çocuk olan Hapşuu, arkadaşları Meli, Vız ve Takatu ile çocuklarımız güzel bir gün geçirdi. Ücretsiz olarak 3 seans sahnelenen oyunu yaklaşık 1700 çocuğumuz izledi. Çocuklarımızın o heyecanını ve eğlenmeleri görmek bizleri mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)