SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

HALK TOPLANTISINDA KONUŞAN KAYMAKAM ARIK ASILSIZ BİLGİ YAYANLARA SERT TEPKİ GÖSTERDİ
    • 3 Mart 2020 - 06:54:37

Mart ayı Güvenlik,Muhtarlar ve Halk toplantısı Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık başkanlığında Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde yapıldı.Toplantıya Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan,Emniyet Müdürü Mustafa Tokay,Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı,STK temsilcileri,Kurum Müdürleri,Muhtarlar ve Vatandaşlar katıldı.
Önerilerinin ve şikayetlerinin değerlendirildiği toplantıya katılım oldukça yoğun oldu.
Toplantının sonlarında konuşan Kaymakam Arık, 34 Askerimizin şehit edildiği İdlib’deki alçak saldırının hemen ardından gerek kamuoyunda gerekse sosyal medyada asılsız bilgiler paylaşarak şehit sayısını yüksek gösterip Devletimizi ve Şehitlerimizi hedef alan bilgi ve paylaşımların kamu ve toplum vicdanını yaraladığını söyledi.
Devletin resmi açıklamaları dışında asılsız bilgi ve algı oluşturanlara karşı sert tepki gösteren Arık, herkesi duyarlı olmaya çağırıp gün birlik olma günüdür dedi.
Kaymakam Arık, hem toplumda hem de sosyal medyada provokasyon yapanlar hakkında gerekenlerin yapılacağını belirterek, asılsız söylemlerin herkesi üzdüğünü ve misafir olan Suriyeli vatandaşlar hakkında da provokasyon konusunda herkesin duyarlı ve dikkatli olması gerektiğinin altını çizdi.
Kaymakam Arık’ın konuşmalarına başta STK ve toplumun diğer kesimlerinden de destek geldi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz