MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR  MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

HALK TOPLANTISINDA KONUŞAN KAYMAKAM ARIK ASILSIZ BİLGİ YAYANLARA SERT TEPKİ GÖSTERDİ
    • 3 Mart 2020 - 06:54:37

Mart ayı Güvenlik,Muhtarlar ve Halk toplantısı Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık başkanlığında Kadirli Belediyesi Devlet Bahçeli Kültür Merkezinde yapıldı.Toplantıya Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan,Emniyet Müdürü Mustafa Tokay,Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Avcı,STK temsilcileri,Kurum Müdürleri,Muhtarlar ve Vatandaşlar katıldı.
Önerilerinin ve şikayetlerinin değerlendirildiği toplantıya katılım oldukça yoğun oldu.
Toplantının sonlarında konuşan Kaymakam Arık, 34 Askerimizin şehit edildiği İdlib’deki alçak saldırının hemen ardından gerek kamuoyunda gerekse sosyal medyada asılsız bilgiler paylaşarak şehit sayısını yüksek gösterip Devletimizi ve Şehitlerimizi hedef alan bilgi ve paylaşımların kamu ve toplum vicdanını yaraladığını söyledi.
Devletin resmi açıklamaları dışında asılsız bilgi ve algı oluşturanlara karşı sert tepki gösteren Arık, herkesi duyarlı olmaya çağırıp gün birlik olma günüdür dedi.
Kaymakam Arık, hem toplumda hem de sosyal medyada provokasyon yapanlar hakkında gerekenlerin yapılacağını belirterek, asılsız söylemlerin herkesi üzdüğünü ve misafir olan Suriyeli vatandaşlar hakkında da provokasyon konusunda herkesin duyarlı ve dikkatli olması gerektiğinin altını çizdi.
Kaymakam Arık’ın konuşmalarına başta STK ve toplumun diğer kesimlerinden de destek geldi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz