Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkan Yardımcısı Halim Hallaç,2013 yılından bu yana yürütmekte olduğum, Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkan Yardımcılığı görevim sonra ermiştir dedi. Hallaç sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada,Onurlu vekaletinizi gururla ve kirletmeden, yere düşürmeden taşıdım. Kut almanın bir nasip olduğuna inananlardanım. Kula kulluk yapmadan, hiç hesapsız doğruların peşinde ve savunucusu oldum, bundan sonra ki hayat mücadelemde de aynı çizgide eğilmeden bükülmeden MİLLİYETÇİ BÜYÜK TÜRKİYE’ Yİ KURANA KADAR, SON NEFER SON NEFES KALANA KADAR ETTİĞİMİZ yemine sadık kalmayı LİDERİMİZİN EMRİNDE bir adım geride durarak önce ilkem, ülkem ve milletimiz demeye devam edeceğiz. Sabırla Ülkücü dava şuurunda nesiller yetiştirmek için gecemizi gündüzümüze katarak yolumuza devam edeceğiz. VAR OLSUN EĢİLMEZ BÜKÜLMEZ ÜLKÜCÜ HAREKETİN YİGIT EVLATLARI ifadelerini kullandı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)