İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Sporcular “ödüllendirildi”

Sporcular “ödüllendirildi”

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Hakkoymaz’dan teşekkür ziyareti
    • 25 Mayıs 2023 - 08:53:29

MHP’li Hakkoymaz, “Devlet ve Milletiyle, Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye”
MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hakan Hakkoymaz, esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretinde bulunarak, Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2. Turu için Cumhur İttifakına destek istiyor.
Beraberinde Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Ak Parti ve MHP’li yöneticilerle vatandaşlardan Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Hakkoymaz’a semt pazarında esnaflar ve vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu.
Cumhur İttifakı ve MHP olarak sahada Cumhurbaşkanlığı 2. Turu için azimle çalışmaya devam ettiklerini belirten Hakkoymaz, “Bilge liderimiz ve Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli ile 28 Mayıs’ta Türkiye’nin başarısı için dua edenler, gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimiz, mazlum ve mağdurlar kazanacaktır, inşallah hepimizin bayramı, gurur günü, Türk demokrasisinin şöleni olacaktır. Cumhur İttifakı, bir masa başı anlaşması değildir, yerli ve milli anlayışın bekası için birliğin ve beraberliğin siyasete yansımasıdır. İnşallah, ‘Türkiye Yüzyılını, Türk Asrını’ hep birlikte omuz omuza inşa edeceğiz. 28 Mayıs Cumhur İttifakımıza ve Cumhurbaşkanımıza bir kez daha vefa göstermenin zamanıdır. Rabbim kardeşliğimizi daim eylesin, seçimlerimiz hayırlara vesile olsun” dedi.
“Devlet ve Milletiyle, Hep Birlikte ve Her Şeyden Önce Türkiye” diyerek sözlerine devam eden Hakkoymaz, “El ele, omuz omuza dava arkadaşlarımızla, Cumhur İttifakı olarak çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde teşkilatlarımız, Belediye Başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, partililerimiz ve gönüldaşlarımızla gayret ve azimle çalıştık. Aziz milletimiz de, iradesini ve yeni yüzyıl özlemlerini sandığa yansıttı.
Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri içinde yılmadan, yorulmadan çalışmalara kararlılıkla devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla buluşup, Cumhur İttifakımızın adayı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi içinde 2. turda desteklerini istiyoruz. Halkımızın teveccühü ve desteğiyle mutlaka başaracağız. Türkiye’mizin 2. yüzyılında Cumhur ittifakı olarak milletimizle bir ve beraber güçlü Türkiye’nin imarına devam edeceğiz. Ne mutlu Türk’ün bu kutlu yürüyüşüne omuz verenlere, gönül verenlere; Ne Mutlu Türk’üm Diyene” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz