JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

HAKAN HAKKOYMAZ “DEVLET VE MİLLETİYLE HER ŞEYDEN ÖNCE TÜRKİYE”
    • 20 Nisan 2023 - 08:29:36


HAKAN HAKKOYMAZ “DEVLET VE MİLLETİYLE HER ŞEYDEN ÖNCE TÜRKİYE”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hakan Hakkoymaz, seçmenlerden yoğun sevgi ve ilgi görüyor.
Yoğun programının yanında hergün vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya gelen Hakkoymaz,
Osmaniyelinin gönlünün üç hilalden yana olduğunu belirterek, MHP’ye yoğun ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.
İftar programının ardından sahura kadar ziyaretlerini sürdüren Hakkoymaz, Osmaniye ve ilçelerinde seçmenlerin gönlünün üç hilalden ve Cumhur ittifakından yana olduğunu ifade ederek, “Gittiğimiz her yerde bu sevgiyi, bu ilgi ve alakayı açıkça görüyoruz, Osmaniye, Kadirli, Düziçi, Sumbas, Bahçe, Toprakkale’de hemşehrilerimizin duruşu da, kararı da net.” dedi.
MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Doç. Dr. Hakan Hakkoymaz, Cumhur İttifakının Türkiye’nin istiklal ve istikbalinin koruyucusu olduğunu hatırlatarak, “Hemşehrilerimiz de bu inanç ve görüşte olduğundan bizi bağrına basıyor, sevgi ve muhabbetini esirgemiyor. İnşallah MHP kadroları bu seçimde de bu sevgi ve muhabbetin karşılığını alacak ve Osmaniye halkına yine aynı aşk ve heyecanla hizmetini sürdürecektir.
Aday adaylığı sürecinden itibaren teşkilatlarımızla sahadayız. Halkımızın, esnafımızın, çiftçimizin, sanayicimizin yanındayız ve talep ve beklentilerini dinliyoruz. Devlet ve milletiyle her şeyden önce Türkiye.” ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz