ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

  Hafızlık İcazet ve Taç Takma Töreni
    • 21 Kasım 2018 - 08:10:29

Osmaniye Müftülüğü tarafından hafızlıklarını tamamlayan 10’u kadın, 17 hafıza yönelik icazet ve taç takma töreni düzenlendi.

Zafer Camisi’nde düzenlenen törende, Kur’an-ı Kerim okuma yarışması dünya birincisi Ferruh Muştuer, Alpcan Çelik, dünya üçüncüsü Ahmet Yüksel, Türkiye birincisi Sefa Taşkesenlioğlu Kur’an-ı Kerim ve ilahi okudu.

İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, hafız yetiştirmenin zorluğuna değinerek emeği geçen aile ve din görevlilerine teşekkür etti.

İl Müftülüğü olarak bu yıl 10’u kadın, 17 hafız çıkarmanın gururunu yaşadıklarını belirten Tahiroğlu, şunları kaydetti:

“Törenimize güzellik katan, kentimize gelerek bizleri onurlandıran dünya derecesi elde etmiş birbirinden değerli hocalarımızı halkımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Osmaniye’deki Kur’an kurslarımızdan hafızlıklarını tamlayanlara belgelerini takdim ediyoruz. Onların mutluluğunu paylaşacağız. Hafızlık Allah katında şerefli bir makam olmakla birlikte, dünya hayatımızda Kur’an ahlakını yaşamak için önemli bir sıfattır. Bu yavrularımızın bundan sonraki süreci daha zor. Kendilerini tebrik ediyor ömür boyu Kur’an-ı Kerim’e hizmet nasip etmesini yüce Mevla’dan diliyorum.”

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, hafız öğrencilere belgelerini takdim ederek, altın hediye etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz