ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Mülki İdarede Akademi Geleneği söyleşisi
    • 16 Aralık 2022 - 07:57:08

Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Mülki İdarede Akademi Geleneği söyleşisi
Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz ve Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Mülki İdarede Akademi Geleneği söyleşisinde öğrencilerle bir araya geldi.Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz ve Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Mülki İdarede Akademi Geleneği söyleşisinde öğrencilerle bir araya geldi.Hacı Bayram Veli Üniversitesi 100. Yıl Konferans Salonu’nda düzenlenen söyleşiye, eski adı Gazi Üniversitesi olan okulun mezunları Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz ve Tokat Valisi Numan Hatipoğlu katıldı.

Söyleşinin açılışında konuşan Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fırat Purtaş, etkinliğin, öğrenciler için ilham kaynağı olacağını, kariyer planlamalarına yol göstereceğini ifade etti.Öğrencilerle tecrübelerini paylaşan Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, öğrencilik yıllarında kaymakamlık mesleğinin en büyük hayali olduğunu, yoğun çalışarak bunu başardığını söyledi.Yılmaz, öğrencilerin de hayallerinin peşinden giderken karşılaştıkları her türlü engeli daha fazla çalışarak aşacaklarını belirterek “Hiçbir şeyden nefret etmeyin, doğayı sevin, insanı sevin, vatanı sevin, bayrağı sevin, sevgi ile yaklaştığımızda aşılmayacak hiçbir engel yoktur.” dedi.Üniversitenin, mezunlarını tüm ideallerine ulaştıracağına inandığını dile getiren Vali Yılmaz, “Bu üniversite çok seçkin bir üniversite, bu üniversitede okumak, öğrencisi olmak gurur verici.” diye konuştu.Valilik görevinin, vatana hizmet konusunda kendisine önemli bir misyon yüklediğini anlatan Yılmaz, “Mülki idare amirliği, bir duruş, bir devlet adamlığı kazandıran çok önemli bir meslek. Mülki idare görevini yapabilen bir kişinin yönetemeyeceği bir kurum ve kuruluş olamaz.” ifadelerini kullandı.Erdinç Yılmaz, bu üniversitenin geleneğinde dostluk, dayanışma ve kardeşlik barındırdığını, öğrencileri vatan, bayrak sevgisiyle yetiştirip millete hizmet etme gururunu yaşattığını kaydetti.Öğrencilik yıllarındaki anılarını paylaşan Tokat Valisi Numan Hatipoğlu da “Okulumuz kimlik veren bir okuldur, mezun olan kişiye bir karakter veriyor, yön çiziyor. Bu anlamda çok kıymetli bir okul. Çalışmak, çabalamak başlı başına bu okulun bize kattığı en büyük özelliklerden biri.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz