SUMBAS’TA MİNİBÜS TAKLA ATTI 1 YARALI

SUMBAS’TA MİNİBÜS TAKLA ATTI 1 YARALI

BASKAN TARHAN AŞILAMA VURGUSU YAPARAK TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM DEDİ

BASKAN TARHAN AŞILAMA VURGUSU YAPARAK TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYALIM DEDİ

Başkan Tarhan’dan çalışmalarla ilgili önemli açıklama..

Başkan Tarhan’dan çalışmalarla ilgili önemli açıklama..

Yangın büyümeden söndürüldü

Yangın büyümeden söndürüldü

GENEL SEKRETER OVALI’YA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALBAK’TAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
    • 29 Nisan 2021 - 08:11:25

Aslen Kahramanmaraş-Afşin doğumlu olan ve geçtiğimiz günlerde Genel Sekreter Vekilliği yaptığı Osmaniye İl Özel İdaresine asaleten Genel Sekreter atanan Mesut Ovalı’ya İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Memuriyet hayatına Osmaniye Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü’nde Mühendis olarak başlayıp, aynı kurumda Yol Şube ve İl Müdürlüğü görevlerinde bulunan; Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü’nün Osmaniye İl Özel İdaresi’ne bağlanmasıyla birlikte Kurumda İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü ile Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü görevlerini ifa eden Ovalı,2014 yılından itibaren İl Özel İdaresinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Çalışkanlığı ve saygınlığı ile bilinen Evli ve 2 çocuk babası olan Ovalı, İçişleri Bakanlığı’nın 12.04.2021 sayılı Onay’ı ile Genel Sekreter olarak atanmış ve 14.04.2021 tarihinde de görevine başlamıştı.
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak’da ,çiçeği burnunda Genel Sekreter Ovalı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde üstün başarılar diledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ovalı,İnşallah her zaman olduğu gibi Osmaniye’mize yine hizmetlerimiz devam edecek dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz