ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

GENÇLİK MERKEZİNDE ÜRETİLEN SİPERLİ MASKELER, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VERİLDİ
    • 5 Nisan 2020 - 12:48:07

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi’nde korona virüs salgınına karşı ‘Siperli Maskeler’ üretildi. Yapımı tamamlanan maskelerin 500 adedi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu tarafından sağlık çalışanlarına dağıtılmak üzere İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz’a teslim edildi.
Osmaniye Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen teslimatta, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, “Gençlik ve Spor Bakanlığımız ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz olarak dünyayı ve ülkemizi etkileyen bu salgında devletimizin, milletimizin yanında ve hizmetindeyiz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de Osmaniye ve Kadirli Gençlik Merkezlerimizde yönetici, gençlik lideri, gönüllü gençlerimiz ve tüm personellerimizle sahada önemli bir ihtiyaç olan Siperli Maske yapıyoruz. Osmaniye Gençlik Merkezimizde iki vardiya şeklinde gündüz, gece fedakârca çalışan arkadaşlarımızla şuan günlük 500 Siperli Maske üretiyoruz. Bu sayıyı önce 750, daha sonra 1000 bandına çıkarmayı hedefliyoruz. Toplamda ilk koyduğumuz hedef sayımız 20 Bin. Bu sayı ihtiyaç durumuna göre yeniden revize edilecektir.” dedi.
Sahada görev yapan sağlık çalışanlarının bu süreçte önemli bir görev üstlenmekte olduğunu vurgulayan Loğoğlu, “Onların sağlığı bizim için de çok önemli. Bu maskeler onların yanında olduğumuzun bir göstergesi. Sağlık çalışanlarımızın yanı sıra sahada görev yapan emniyet birimlerimiz, Vefa Sosyal Destek Grubundaki arkadaşlarımızı ve diğer çalışanları da unutmamız söz konusu olamaz. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim bu günlerden en kıssa sürede en az sıkıntı ile atlatmayı bizlere nasip eylesin İnşallah. Bu vesile ile tüm Osmaniyeli hemşerilerimize evde kalın çağrısını bir kez daha yenilemek istiyorum. Bizler sizler için çalışıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte evlerinizde sağlık ve afiyetler diliyorum.” dedi.
Teslimatta Osmaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Tamer Gülsur, Osmaniye Gençlik Merkezi Müdürü Bayram Bozyel, Devlet Hastanesi idarecileri, Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve Gönüllü Gençler de yer aldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz