Komşu İlçemizin başarılı işadamlarından Mahmut Özdoğan’ın kıymetli yeğeni, Kadirli’nin tanınmış ailelerinden merhum Melih Kara’nın değerli kızı Ezgi Kara hanımefendi; Komşu ilçemiz Kuyubeli köyüne yapılacak olan okula yaptığı büyük bağış ile takdirleri üzerine topladı.
Genç öğretmen “Eğitim öğretime yapılan her yatırımın başarılı binlerce vatan sevdalısı yeni nesil olarak bize döneceği bilincinde olup, yapılacak olan okulumuza rahmetli anne babam MELİH-FATMA KARA isminin verilecek olması bize ziyadesiyle onure etmiştir, emeği geçen tüm eğitim camiasına Adana Milli Eğitim Müdürümüz Veysel Durgun’a minnet ve teşekkürlerimi sunarım bir çocuk bin umut,bir destek bin umut”şeklinde konuştu.Kendisine tüm hayatı boyunca başarılar diliyor ve tüm Kadirli ve Kozan halkı adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
“EZGİ KARA EL ELE GELECEK VAKFI” 4 Mayıs 2019 da açılacağını sözlerine ekleyen Kara, “bu tarihten itibaren güzel işlere imza atacaklarını” sözlerine ekledi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)