ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

GENÇ TÜRKİYE KONGRESİ YAPILDI.
    • 19 Şubat 2019 - 06:41:04

 

LİSELİ TÜGVA’LILAR KONGREDE BULUŞTU.

Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye Lise Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Genç Türkiye Kongresi isimli program farklı liselerden yüze yakın lise öğrencisinin katılımıyla hafta sonu TÜGVA Osmaniye İl Temsilcilik binasında gerçekleştirildi. Her yıl düzenli bir şekilde yapılan Genç Türkiye Kongresi liseli gençlerin kendi fikirlerini savundukları ve tartıştıkları bir çalıştay olarak düzenlendi.
Konuyla alakalı açıklama yapan Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye İl Temsilcisi Av. Talha Akif Gürbüz vakıf olarak bizim amacımız gençlerimizin düşünmesini araştırmasını ve tartışmasını sağlamaktır. Bu proje hem daha önceden belirlenmiş olan eğitim, hukuk siyaset, iletişim, teknoloji, gibi konularda gençlerimizi araştırmaya, düşünmeye, yazmaya ve özgüvenini ortaya koyarak tartışmaya sevk etmiştir hem de farklı liseden gençlerin bir araya gelmesine ön ayak olmuştur. Projenin ilk etabını Osmaniye’de temsilcilik binamızda gerçekleştirdik ve projemizin 2. Basamağı ise tüm Türkiye’den liseli gençlerin katılacağı makale ve video paylaşımları ile İstanbul’da genel merkezimizde yapılacaktır ve bu kongrede dereceye giren gençlerimize ödül olarak yurtdışında dil eğitimi veya yurtdışı gezisi verilecektir, dedi.
Konuyla alakalı açıklama yapan TÜGVA Osmaniye Lise Koordinatörü Mustafa Sarıaslan ise Osmaniye’de böyle güzel bir projeyi hayata geçirmekten mutluyuz bizler lise koordinatörlüğü olarak gençlerimizi sosyal, kültürel ve fikirsel sahada yalnız bırakmamaya gayret gösteriyoruz İnşallah inanıyoruz ki Türkiye bazında da ilimizden bizi temsil edecek ve dereceye girecek kardeşlerimiz çıkacaktır. Bİzler her daim kardeşlerimizin yanındayız çünkü biz Türkiye Gençlik Vakfı’yız dedi.
Yapılan kapanış programı ve sertifika töreninin ardından çalıştay sona erdi

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz