Kadirli’nin sevilen genç işadamı ve değerli arkadaşım MHP Belediye Meclis üyesi A. Adayı KAZIM ÇUHADAR, ailesi ve kalabalık bir katılımla yaptığı toplantıda Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Tarhan’a tam destek verdiler.
Yoğun katılımın yaşandığı toplantıda Başkan Tarhan, yaptıkları ve yapacakları projelerle ilgili bilgiler vererek, Çuhadar ve katılımcılara teşekkür etti..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)