Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

GAZETECİLERDEN TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET
    • 18 Kasım 2021 - 08:08:03

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Muzaffer Yüksel Kaya öncülüğünde Kadirli Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.
Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası başkanı, ilçemizin önemli iş insanlarından Mehmet Han Yüksel‘in ev sahipliğinde muhabbet ortamında geçen ziyarette Kadirlinin sorunları ve Kadirli Ticaret ve Sanayi Odasının etkisi masaya yatırıldı.
Ziyarette Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Fevzi Temel, İdris Nacar ve Seyyid Şekeroğlu, Genel Sekreter Şinasi Demiralay ile gazeteciler TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, AA Muhabiri Menderes Özat, İbrahim Ethem Kundakcı, Fatih Balcılar ve Mehmet Ali Kaya katıldılar
Kadirlimizde sanayi ve ticaretin gelişmesi için gece gündüz çalıştıklarını projeler ürettiklerini belirten Kadirli Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, kadirli için yapılacak çalışmalar içinde ellerini her zaman taşın altına koymaya hazır olduklarını söyledi.
Esnafımıza ve sanayicimize katkı sunacak her çalışmada olduklarını ve bundan sonra da olacaklarını belirten Mehmethan Yüksel, İlçemizin gelişmesi için yol probleminin muhakkak aşılması gerektiğini, esnafımızın önünün açılması için çalışma yaptıklarını, Bunu için daha önce Ticaret odası olan odayı Ticaret ve Sanayi Odası yaptıklarını, pandemi döneminde ilçemiz esnafına 260.000.00 TL nefes kredisi desteği sağlandığını belirterek çeşitli ziyaretlerle sorunların aşılması için görüşmelerde bulunduklarını söyledi.
En büyük hayalinin birinin de Kadirli Organize Sanayi Bölgesine Teknik ve Mesleki Lise yapılması olduğunu belirten Yüksel ziyaret dolayısıyla misafirlerine teşekkür etti.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya’da Evsahipliği ve Kadirli gündemi dolayısıyla Mehmet Han Yüksel’e teşekkür etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz