GAZETECİLERDEN SGK İL MÜDÜR YARDIMCISI SONER DOĞAN’A ZİYARET
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Üyesi gazeteciler, Osmaniye Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı Soner Doğan’ı ziyaret ettiler.
Kadirli’de SGK’nın yapılanmasında büyük emeği olan Soner Doğan’ı makamında ziyaret eden Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, AA Kadirli Muhabiri ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Menderes Özat, Sumbas Haberci Gazetesi sahibi Yüksel İbicioğlu ve Yeni Kadirli Gazetesi’nden Mehmet Ali Kaya, eski günleri yad ettiler.
Kadirli’de yaklaşık beş yıl hizmet veren SGK İl Müdür Yardımcısı Doğan; memurluk hayatın da Kadirli’ nin unutulmaz bir yeri olduğunu vurguladı. Kendi doğup büyüdüğü memleketinden daha çok Kadirli’den dost ve ahpap sahibi olduğunu söyleyen Soner Doğan, “tüm Kadirli’lilere selam söylüyorum. Dostluk sevgiyle başlar. Biz Kadirli’yi sevdik, Kadirli bizi sevdi. Türkiye’nin neresinde görev yaparsam yapayım, Kadirli’lilere kapım kalbim hep açık olacaktır” dedi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)