UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

GAZETECİLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET
    • 21 Ekim 2021 - 08:13:57

Kadirli Gazeteciler Cemiyeti(KGC) yönetimi, Kadirli İlçe Emniyet Müdürü Mustafa As’ı makamında ziyaret etti.
Kadirli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Yüksel Kaya, Gazeteci – Şair ve Yazar Ethem Kundakçı, Özgün Gazetesi sahibi Mehmet Demir, Kadirlim Gazetesi Sahibi ve Sumbas İHA Muhabirli E. Yüksel İbicioğlu, TRT Muhabiri Hanifi Dörtgöz, Anadolu Ajansı Muhabiri Menderes Özat ile Yeni Kadirli Gazetesi Muhabiri Hüseyin Yılmazer ile birlikte Emniyet Müdürü As’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında mesleki konularda görüş-alışverişinde bulunulurken, Başkan Kaya ve yönetim kurulunda yer alan gazeteciler, emniyet müdürlüğü personeline çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundular.
Toplumun doğru habere ulaşmasında kamu görevi yapan gazetecilerin önemli görevi bulunduğunu belirten Emniyet Müdürü Mustafa As, Kadirli’de asayiş ve güvenlik gibi önemli konularda herkesin üzerine düşen görevi yaptığını söyledi.
Kadirli üzerine sorunların ve çözümleri konusunda bilgi alışverişinin yapıldığı ziyaret, fotoğraf çekimi ile sona erdi. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz